Katalog produktów

Praca

Asystent Działu Handlowego – Specjalizacja: Sieci komputerowe/Zasilanie niskoprądowe

Miejsce pracy: Mosina k/Poznania

Impakt S.A. jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów dla graczy, urządzeń peryferyjnych, urządzeń i akcesoriów sieci komputerowych, zasilania awaryjnego oraz elektroniki użytkowej w Polsce. Firma jest aktywna również na rynkach zagranicznych, realizując eksport i sprzedaż marek własnych na terenie niemal całej Europy. Swoją wiedzę oraz 20-letnie doświadczenie wykorzystuje we współpracy z największymi producentami w branży IT, wprowadzając ich rozwiązania na terenie Polski i Europy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Działu Handlowego – Specjalizacja: Sieci komputerowe/Zasilanie niskoprądowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie (elektryczne lub informatyczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w zakresie realizowanych zadań
  • Znajomość przynajmniej jednego z obszarów dot. sieci komputerowych, zasilania awaryjnego lub monitoringu wizyjnego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i samodzielność
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w młodym, ambitnym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy w nowoczesnym biurowcu
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dostęp do nowinek technicznych z branży IT
  • Atrakcyjny pakiet medyczny
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Zakres obowiązków:

  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Partnerami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy
  • Kontrola przebiegu współpracy z aktualnymi klientami

Prosimy o umieszczenie na CV poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez Pani/Pana zgody nie będziemy mogli wykorzystać Pani/Pana danych do celów rekrutacji ani do celów kontaktowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez IMPAKT S.A. z siedzibą w Mosinie przy ul. Stanisława Lema 16 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Jeśli chce Pani/Pan, abyśmy mogli wykorzystać Pani/Pana CV do następnych rekrutacji, proszę umieścić na CV również poniższą zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez IMPAKT S.A. z siedzibą w Mosinie przy ul. Stanisława Lema 16 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Klauzula Informacyjna (tego proszę nie umieszczać na CV, to jest tylko dla Pani/Pana informacji):

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Impakt S.A. adres: ul. Stanisława Lema 16, 62-050 Mosina. Pełne informacje o Impakt S.A. jako administratorze danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania znajdzie Pani/Pan tutaj: https://impakt.com.pl/zasady-przetwarzania-danych-osobowych-rekrutacja

Przesyłając swoje CV oznajmia Pani/Pan, że zapoznał/a się Pani/Pan z zasadami przetwarzania danych osobowych przez spółkę Impakt S.A.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK