Katalog produktów

Praca

Asystent Działu Handlowego – Specjalizacja: Sieci komputerowe/Zasilanie niskoprądowe

Miejsce pracy: Miejsce pracy: Mosina k/Poznania

Impakt S.A. jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów dla graczy, urządzeń peryferyjnych, urządzeń i akcesoriów sieci komputerowych, zasilania awaryjnego oraz elektroniki użytkowej w Polsce. Firma jest aktywna również na rynkach zagranicznych, realizując eksport i sprzedaż marek własnych na terenie niemal całej Europy. Swoją wiedzę oraz 20-letnie doświadczenie wykorzystuje we współpracy z największymi producentami w branży IT, wprowadzając ich rozwiązania na terenie Polski i Europy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Działu Handlowego – Specjalizacja: Sieci komputerowe/Zasilanie niskoprądowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie (elektryczne lub informatyczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w zakresie realizowanych zadań
  • Znajomość przynajmniej jednego z obszarów dot. sieci komputerowych, zasilania awaryjnego lub monitoringu wizyjnego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i samodzielność
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w młodym, ambitnym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy w nowoczesnym biurowcu
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dostęp do nowinek technicznych z branży IT
  • Atrakcyjny pakiet medyczny
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Zakres obowiązków:

  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Partnerami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy
  • Kontrola przebiegu współpracy z aktualnymi klientami

Prosimy o umieszczenie na CV poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez Pani/Pana zgody nie będziemy mogli wykorzystać Pani/Pana danych do celów rekrutacji ani do celów kontaktowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez IMPAKT S.A. z siedzibą w Mosinie przy ul. Stanisława Lema 16 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Jeśli chce Pani/Pan, abyśmy mogli wykorzystać Pani/Pana CV do następnych rekrutacji, proszę umieścić na CV również poniższą zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez IMPAKT S.A. z siedzibą w Mosinie przy ul. Stanisława Lema 16 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Klauzula Informacyjna (tego proszę nie umieszczać na CV, to jest tylko dla Pani/Pana informacji):

Zgodnie z art. 14 ust. 1  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. L 119/1, 4/05/2016, dalej zwanego „Rozporządzeniem”) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Impakt S.A. adres: ul. Stanisława Lema 16, 62-050 Mosina, KRS numer 0000585900  (dalej zwana „Administratorem”). Kontakt z Administratorem jest możliwy w drodze korespondencji na adres podany powyżej bądź w formie elektronicznej na następujący adres: zgody@impakt.com.pl.

Administrator będzie przetwarzał następujące kategorie Pani/Pana danych osobowych: imię i nazwisko, wykształcenie, doświadczenie – poprzednie miejsca pracy, dane pracodawców, listy referencyjne, dane kontaktowe (email, numer telefonu),umiejętności i zainteresowania.

Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystane przez Administratora jedynie w celu:
- przeprowadzenia procesu rekrutacji,
- oceny przydatności kandydata na określone stanowisko,
- kontaktu Administratora z Panią/Panem w sprawach związanych z procesem rekrutacji.

Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych dla obecnej rekrutacji będzie stanowiła konieczność wypełnienia obowiązków Administratora wynikających z przepisów prawa, art. 6 ust. 1 lit c) RODO w zw. z art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 108 z późn. zm.). Podstawę prawną do przetwarzania danych do przyszłych rekrutacji będzie stanowiła zgoda kandydata, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) RODO.

Dane osobowe przekazane przez Panią/Pana będą udostępniane osobom pracującym dla Administratora i pod jego kontrolą, jak również mogą być udostępniane zewnętrznym podmiotom dostarczającym usług księgowo-kadrowych, usług z zakresu zarządzania jakością, usług zarządczych, usług prawnych.

Pani/Pana dane osobowe będą w dyspozycji Administratora przez okres trwania procesu rekrutacji, lub jeśli została wyrażona zgoda na przyszłe rekrutacje do czasu odwołania zgody, a także po tym okresie przez okres wymagany obowiązującymi przepisami prawa lub okres potrzebny Administratorowi do ochrony bądź dochodzenia swoich praw.

W dowolnym momencie posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia uprzednio wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięta zgoda w dowolnym momencie nie ma wpływu na zgodność przetwarzania danych z prawem, którego dokonano na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana w zakresie niniejszej zgody narusza przepisy Rozporządzenia.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK