Katalog produktów

Zawsze możliwie najlepszy transfer

Data dodania: 27 lut 2018

Potrzebujecie szybkiego, niezawodnego połączenia z Internetem, o zasięgu obejmującym wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu lub biurze? Dobrze się składa, bowiem w ofercie Impaktu właśnie pojawiły się routery EMR3000 od EnGenius.

Zawsze możliwie najlepszy transfer

EMR300 to zestaw składający się z trzech routerów. Co ważne, urządzenia komunikują się ze sobą, jednocześnie cały czas wyszukując najlepsze możliwe połączenie. Jeśli tylko któryś z routerów wykryje spadek transferu, natychmiast  zmieni trasę przesyłania danych.

Internet w każdym kącie

Zasięg pojedynczego routera obejmuje powierzchnię 450 m2. Trzy routery EMR3000 wystarczą do pełnego pokrycia domu i biura, dostarczając Internet do każdego kąta. Co więcej, urządzenia działają bezprzewodowo, więc użytkownik nie musi tracić czasu i nerwów na przeciąganie kabli przez wszystkie pomieszczenia.EnGenius postarał się, by jego urządzenie było maksymalnie proste w obsłudze. Do uruchomienia EMR3000 wystarczy podłączenie sprzętu, ściągnięcie aplikacji EnMesh i wykonanie wszystkich kroków zawartych w instrukcji. Później pozostaje już tylko rozstawienie routerów w dowolnie wybranym przez użytkownika miejscu.

Sieć pod kontrolą

Wspomniana już apka EnMesh pozwala także na monitorowanie i zarządzanie siecią. Rodzic może nawet przy jej pomocy ustawić filtry rodzicielskie! Z kolei aplikacja EnFile umożliwia utworzenie prywatnej chmury do przechowywania ważnych plików.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK