Katalog produktów

PowerWalker rozszerza ofertę o gamingowe UPS’y z serii VI GX.

Data dodania: 20 cze 2018

Przerwa w dostawie prądu to prawdziwa zmora każdego gracza. Przychodzi niespodziewanie i pozostawia za sobą niezapisany postęp w grze, przerwaną rozgrywkę i nieopisaną złość. PowerWalker proponuje graczom rewelacyjne rozwiązanie tego problemu - gamingowe UPS’y serii VI GX.

Gamingowe UPS’y serii VI GX od PowerWalker cechują się niebagatelnym wyglądem, który z całą pewnością przypadnie graczom do gustu. Oczywiście wygląd to nie wszystko – UPS ma wewnątrz zamontowane wydajne baterie, których ilość, moc i czas podtrzymania w pełni zależy od wybranego modelu zasilacza awaryjnego UPS. Portfolio gamingowej serii zasilaczy awaryjnych VI GX zawiera produkty z mocą w zakresie od 650 – 2200VA (360-1200W). Najbardziej wydajne modele UPS z pewnością wystarczą, aby bezpiecznie podtrzymać przez kilka minut, nawet najbardziej profesjonalne gamingowe maszyny.

To jednak nie koniec zalet tego produktu. Producent dołożył starań, aby instalacja UPS’a, dzięki obsłudze HID, przebiegała szybko i prosto – bez potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Gamingowy UPS posiada również ochronę przeciwprzepięciową dla portów R11/RJ45 (na wejściu i wyjściu) chroniąc dzięki temu wrażliwy sprzęt sieciowy oraz inne urządzenia przed wahaniami napięcia.

Ponadto, UPS cechuje się cichym działaniem, które nie irytuje podczas długich rozgrywek, gdzie potrzebne jest maksymalne skupienie. Na panelu UPS’a znajdują się 2 porty USB, dzięki którym możesz podładować również swój telefon, tablet lub inne urządzenie przenośne.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK