Product catalouge

INFORMACJA O REKLAMACJACH

Created: Mar 26, 2020

W związku wprowadzeniem Stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wirusem COVID-19 oraz zaleceniami Ministra Zdrowia o maksymalnym ograniczeniu wizyt, przemieszczania się i innym utrudnieniom w handlu ogłoszonym przez Rząd Rzeczpospolitej, a w szczególności: zamknięcie granic, ograniczenie transportu oraz aktywności społecznej, co w efekcie wiąże się z utrudnieniami dostępu do części zamiennych i podzespołów, jak również utrudnieniami w funkcjonowaniu serwisów dokonujących napraw, uprzejmie informujemy o:

  • Możliwości wydłużenia czasu realizacji skierowanych do serwisów reklamacji.
  • Możliwości wydłużenia czasu oczekiwania na naprawę.
  • Możliwości odmowy wykonania naprawy lub odbioru sprzętu przez techników serwisów autoryzowanych lub kurierów w sytuacji, kiedy technik lub kurier zauważy oznaki choroby u klienta, mogące stanowić zagrożenie dla jego życia lub zdrowia.
 

O dalszych decyzjach bądź zmianie sytuacji będziemy Państwa informowali na bieżąco. Pragniemy też zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa zgłoszenia zostały jak najszybciej rozpatrzone oraz zrealizowane. Liczymy na Państwa zrozumienie w tym trudnym i ważnym dla nas wszystkich okresie.

 

Z wyrazami szacunku
Serwis Impakt S.A.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK