Katalog produktów

Do pobrania Dokumenty

Formularz rejestracji i Umowa korzystania z eTradeAby korzystać z systemu B2B, czyli Internetowego Systemu Obsługi Klienta, należy wypełnić dokumenty i przesłać skany podpisanych dokumentów.
IMPAKT_RODO.pdfIMPAKT S.A. WPROWADZA ZMIANY ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM RODO - Jesteś naszym klientem lub chcesz się nim stać? Dowiedz się w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy Twoje dane osobowe.
Karta danych dostawcyW celu zawarcia współpracy z firmą Impakt w zakresie dostawy towarów należy wypełnić Kartę danych dostawcy i przesłać do siedziby firmy Impakt.
Oświadczenie o akceptacji faktur i korekt elektronicznychW celu korzystania z dokumentów elektronicznych jako formy rozliczeń z firmą Impakt, należy zapoznać się z "Regulaminem o akceptacji faktur i korekt elektronicznych", wypełnić "Oświadczenie o akceptacji faktur i korekt elektronicznych" i przesłać je do siedziby firmy Impakt.
Oświadczenie o zmianie adresu wysyłkiW celu zmiany adresu wysyłki zamówionego towaru należy wypełnić "Oświadczenie o zmianie adresu wysyłki" i przesłać skan podpisanego dokumentu.
Protokół Szkody (DPD)W celu zgłoszenia szkody podczas doręczenia produktów przez kuriera DPD, należy wypełnić protokół.
Protokół Szkody (RABEN)W celu zgłoszenia szkody podczas doręczenia produktów przez kuriera RABEN, należy wypełnić protokół.
Regulamin i warunki współpracy z ImpaktRegulamin i warunki współpracy z Impakt
Regulamin korzystania z faktury i korekty elektronicznejW celu korzystania z dokumentów elektronicznych jako formy rozliczeń z firmą Impakt, należy zapoznać się z "Regulaminem o akceptacji faktur i korekt elektronicznych", wypełnić "Oświadczenie o akceptacji faktur i korekt elektronicznych" i przesłać je do siedziby firmy Impakt.
Umowa handlowa i informacja o partnerzeAby zostać Partnerem Handlowym należy podpisać "Umowę handlową" i dostarczyć do siedziby firmy Impakt w dwóch egzemplarzach.
Umowa o świadczenie usługW celu przeniesienia procesu wysyłki towaru do klienta końcowego (tzw. dropshipping) należy wypełnić "Umowę o świadczenie usług" i dostarczyć do siedziby firmy Impakt w dwóch egzemplarzach.
Umowa powierzenia danych osobowych (dodatek do umowy głównej).pdfUmowa powierzenia przetwarzania danych osobowych podmiotowi przetwarzającemu. Zapytaj swojego Opiekuna Handlowego o szczegóły.
Umowa powierzenia danych osobowych (osobna umowa).pdfUmowa powierzenia przetwarzania danych osobowych podmiotowi przetwarzającemu. Zapytaj swojego Opiekuna Handlowego o szczegóły.
Wniosek kredytowyAby złożyć wniosek kredytowy, należy mieć podpisana "Umowę handlową" z firmą Impakt. Warunki uzyskania kredytu są ustalane indywidualnie do każdego Klienta. Wypełniony wniosek należy dostarczyć do siedziby firmy Impakt w dwóch egzemplarzach.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK