Katalog produktów

Dystrybucja

Acar

Acar

HSK Data Ltd. Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem systemów automatycznej identyfikacji. Znana jest jako firma wdrażająca najnowsze światowe technologie i jako twórca produktów, które stają się niedoścignionym wzorcem dla innych już od ponad 20 lat.
HSK Data znana jest jako największy polski producent urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej, od lat produkuje powszechnie znane w Polsce i Europie przedłużacze filtrujące acar-axon. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez HSK Data jest przyznanie w 1998 r. certyfikatu ISO 9001.

Strona producenta: Acar


Armac

Armac

Obecna na rynku od 2000 roku firma Armac jest polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej. W oferowanych przez siebie rozwiązaniach Armac stawia na połączenie wysokiej jakości wykonania z dobrą ceną, co skutkuje stałym wzrostem, dzięki któremu producent jest obecnie jednym z czołowych graczy na rynku rozwiązań przeciwprzepięciowych.
W portfolio tej polskiej firmy znajdziemy między innymi filtry, przedłużacze elektryczne, mierniki czy przewody przyłączeniowe. Wysoką jakość oferowanych produktów ma zapewniać zastosowanie niepalnego technicznego tworzywa sztucznego, które nie zawiera związków metali ciężkich, dzięki czemu jest zgodne z wszelkimi normami ochrony środowiska.

Strona producenta: Armac


Asustor

Asustor

Marka Asustor powstała w 2011 roku. Została stworzona przez właścicieli marki Asus jako odpowiedź na rosnące potrzeby konsumentów dotyczące łatwego, a zarazem bezpiecznego dostępu do dużej ilości danych - zarówno z urządzeń przenośnych, jak i z komputerów. Nazwa marki jest sprytnym połączeniem słów „Asus” oraz „Storage”, co jednoznacznie wskazuje na jej specjalizację w rozwiązaniach sieciowych, serwerowych i bezpieczeństwa danych. Projektanci Asustora tworzą produkty najwyższej jakości cechujące się innowacyjnością i łatwością obsługi, co jest bardzo istotnym punktem ich filozofii. Te cechy podkreślają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane produktom Asustor.

W ofercie producenta znajdziemy przede wszystkim zaawansowane i proste w obsłudze dyski sieciowe NAS w przekroju od rozwiązań 2-dyskowych aż po 12-dyskowe. Dzięki dużym prędkościom zapisu i odczytu oferują szybki dostęp do danych. W portfolio dystrybutora klienci znajdą rozwiązania przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i małych i dużych firm.

Strona producenta: Asustor


Delock

Delock

Niemiecka firma Delock jest jednym z liderów w produkcji nowoczesnych technologii i elektroniki użytkowej nastawionej na zwiększanie mobilności oraz komfortu pracy.
Delock swoje oddziały posiada w Europie i Azji zaopatrując w ten sposób setki tysięcy użytkowników. Od lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju kabli, adapterów, modułów, pamięci mobilnych, kart rozszerzeń i wielu innych, zaawansowanych technologicznie produktów, mających zastosowanie zarówno w komputerach, jak również w innych dziedzinach techniki.
Hasłem jakie przyświeca marce Delock jest sentencja: „Products that get under your skin”.

Strona producenta: Delock


Energenie

Energenie

Marka Energenie to „zielona” linia produktów firmy Gembird oparta na nowoczesnej energooszczędnej technologii. W praktyce oznacza to, że wszystkie produkty sygnowane logo „Energenie” są przyjazne dla środowiska oraz spełniają związane z tym normy prawne. Unikalne rozwiązania takie jak wskaźniki poboru prądu czy zdalne sterowanie pozwalają użytkownikom kontrolować zużycie energii z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem telefonów komórkowych, komputerów, tabletów itp.
Mierniki mocy stosowane w urządzeniach „Energenie” pozwalają analizować zużycie prądu na podstawie wizualizacji danych na ekranie smartfonu czy tabletu. W ten sposób można łatwo zdiagnozować urządzenia o wysokim poborze mocy i przez odpowiednie zarządzanie zminimalizować straty. W obu technologiach wykorzystuje się serwery oparte na chmurze serwerów energenie.com.
Produkty „Energenie” to innowacyjne rozwiązania, w których priorytetem jest dbałość o środowisko. Nowoczesna technologia stosowana w produktach pozwala użytkownikom w świadomy sposób kontrolować zużycie energii.

Strona producenta: Energenie


Equip

Equip

EQUIP jest dostawcą produktów i rozwiązań sieciowych (sieć pasywna). Firma posiada swoje oddziały w kilku krajach Europy, między innymi w Niemczech, Holandii, Grecji i Wielkiej Brytanii.
Produkty sygnowane marką Equip, cieszą się dużym powodzeniem w wielu krajach Europy dzięki wysokiej jakości oraz szerokiej gamie rozwiązań w jakich znajdują zastosowanie. Akcesoria i rozwiązania Equip są oparte o najnowsze technologie i powstały dzięki ścisłej współpracy inżynierów i klientów. Dzięki takiemu podejściu rozwiązania proponowane przez markę zawsze odpowiadają bieżącym potrzebom rynku.

Strona producenta: Equip


Gembird

Gembird

Gembird to dynamicznie rozwijająca się firma, która w swojej ofercie posiada akcesoria komputerowe i sieciowe. Swoje oddziały posiada w Chinach, Francji, Niemczech, Holandii, Ukrainie, Rosji i we Włoszech.
Firma założona w 1997 roku posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży akcesoriów, które dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości są bardzo popularne nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Dzięki własnemu zespołowi badawczo rozwojowemu, firma może ciągle udoskonalać swoje rozwiązania. Stały rozwój technologii oraz duży wachlarz produktów marki Gembird sprawiają, że znajdują one zastosowanie w wielu dziedzinach życia i są skierowane do szerokiego grona odbiorców.

Strona producenta: Gembird


Lanberg

Lanberg

Lanberg specjalizuje się w szafach serwerowych i wszelkich akcesoriach do nich. Skupienie się na jednej dziedzinie produktów, w której firma jest ekspertem, gwarantuje wysoką jakość i dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. Dużą uwagę poświęcono bezpieczeństwu produktów, dzięki temu klient wraz z każdą szafą otrzymuje komplet zamków dla paneli bocznych.

Produkty marki Lanberg znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w przypadku firm typu Datacenter, systemach monitoringu, alarmowych, dostępu, sieci telewizji ale także we wszelkiego rodzaju serwerowniach biurowych, firmowych czy prywatnych.

Strona producenta: Lanberg


Netis

Netis

Netis System jest częścią Grupy Netcore z siedzibą w Shenzhen w Chinach. Najnowocześniejsze rozwiązania, doskonałej jakości produkty i satysfakcjonująca obsługa klienta sprawiły, że firma stała się głównym dostawcą w branży transmisji danych z rosnącą reputacją niezawodnych produktów na całym świecie.
Firma powstała w 2000 r. jako producent OEM/ODM na markowych chipsetach Realtek i Broadcom. Obecnie zajmuje mocną pozycję na rynku rozwiązań sieciowych dla klientów domowych oraz małych i średnich firm.
Od kart sieciowych aż po routery i przełączniki, każdy produkt Netis jest produkowany wedle najwyższych standardów jakości oraz w zgodzie z normami ochrony środowiska.
Netis Systems współpracuje również z liczącymi się dostawcami komponentów, w tym Broadcom, Marvell, Intel, Cavium i Realtek.


Planet

Planet

Korporacja Planet Technology jest jednym z wiodących w świecie przedsiębiorstw działających w branży technologii sieciowych IP. Projektuje, rozwija i dostarcza nowoczesne rozwiązania do przesyłania danych, dźwięku i obrazu wideo w sieciach firmowych, przeznaczonych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i sektora małych firm oraz użytkowników domowych (SOHO). Niezawodne, funkcjonalne i oparte na obowiązujących standardach produkty sieciowe są projektowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, zachowując jednocześnie jak najniższą cenę.


PowerWalker

PowerWalker

Power Walker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych, będąca częścią firmy BlueWalker GmbH. Wizją marki jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania awaryjnego. Produkty Power Walker przechodzą dokładny czterostopniowy proces kontroli, który gwarantuje ich trwałość i niezawodność.
W portfolio tego producenta można znaleźć ekonomiczne UPSy offline z serii FVD, rozwiązania Line-Interactive z serii VI, VI LCD, VI RT LCD, a także zaawansowane UPSy On-Line VFI RM LCD o mocy pozornej do 10000 vA.
Ponadto Power Walker oferuje rozwiązania w zakresie modułów bateryjnych do UPSów, kart SNMP, systemów redundantnego zasilania oraz innych akcesoriów. Wszystkie desktopowe UPSy Line Interactive, oprócz gniazd komputerowych IEC C13, posiadają standardowe gniazdka 230V obowiązujące w Polsce.

Strona producenta: PowerWalker


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK